בית משפטי חופשי ועצמאי – זכויות אדם, חוקים, פרשנויות משפטיות ומבחר דעות של עורכי דין בארץ ובעולם

שירותי חקירות פרטיות – בישראל או בחו"ל

שירותי חקירות בארץ ובחו"ל – ישנם מקרים רבים בהם לאדם ידרשו שירותי חקירות פרטיות, בתוך מדינת ישראל או מחוצה לה.

בין אם מדובר בחקירה כלכלית, איתור נעדרים או חייבים, בדיקות מהימנות או מעקבים אחר בני זוג בוגדים – משרד חקירות מקצועי יוכל לעזור לכם להגיע אל חקר האמת ולהשיג ראיות מהימנות בכל תחום.

במאמר זה ננסה לפרט על המקרים הנפוצים ביותר, בהם אדם פונה לשירותיו של חוקר פרטי.

שירותי חקירות לאיתור כתובות מגורים

המקרים הנפוצים ביותר בהם עולה הצורך לאתר את כתובת מגוריו העדכנית של אדם, הנם כאשר מדובר במישהו שחייב כספים ומסתתר מנושים.

כמו כן, לעיתים אדם מודע לתביעה שהוגשה נגדו ועושה כל שביכולתו בכדי למנוע מהמוסרים להעביר לידיו את הזימון וכתב התביעה ובכך הוא מעכב את הנעת ההליך המשפטי.

מקרים פחות שכיחים של שימוש בשירותי חקירות בתחום זה – נוגע לאיתור נעדרים. מטבע הדברים, באיתורים מסוג זה עוסקים גם חוקרים של המשטרה ולכן בחלק גדול מהמקרים לא יהיה צורך בשירותיו של חוקר פרטי.

אולם, כאשר מדובר באיתורים מורכבים ואין חשש ממשי לחייו של אדם, המשטרה עלולה "להרים ידיים".

עוד מידע ופרטים בנושא: איתור כתובת

איתור נכסי מקרקעין

כמו כן, שירותי חקירות עשויים להידרש גם לצרכי איתור נכסים, בייחוד במקרים בהם קיים חשד כי אדם שחייב לכם כספים ונמצא בהליכי הוצאה לפועל או פשיטת רגל מנסה להבריח ולהסתיר את נכסיו.

כך גם במקרים בהם במסגרת הליך גירושין מתבצעת חלוקת רכוש וקיים חשד דומה.

בתחילת המאה ה – 20 יהודים רבים רכשו קרקעות במדינת ישראל ושטחים אלו נתפסו על ידי הבריטים בשנת 1939.

עם חלוף הימים, הזכויות על הקרקעות הללו חזרו לידי רוכשיהן היהודים, אולם רבים מהם נספו בשואה וכיום יורשיהם מתקשים מאוד לאתר את אותן קרקעות. גם במקרים אלו, רבים יפנו לשירותיו של משרד חקירות פרטיות בעל ניסיון ויכולות מוכחות באיתור נדל"ן.

שירותי חקירות לצורך איסוף מידע עסקי

גם לצרכי איסוף מידע עסקי או מודיעין עסקי, אנשי עסקים רבים נעזרים בשירותי חקירות.

שירותי חקירות פרטיות בתחום זה יסייעו לכם להכיר לעומק את הזירה העסקית בה פועל העסק, למפות ספקים ולקוחות בענף, לאסוף מידע על תוכניות שיווקיות של המתחרים, לנתח את שיטות המכירה שלהם, לקבל תמונת מצב מדויקת לגבי מיזוג או השתלטות העלולים להשפיע על החברה ועוד.

שירותי חקירות במקרים של חשש לבגידות בין בני זוג

לא אחת חשדות בין בני זוג, בין אם הם מוצדקים ובין אם לא, עלולים לגרום להשחתה והרס של מערכת היחסים. הסיבה לכך פשוטה, כאשר קיים חשד לבגידה הוא לא נותן מנוח ואי הוודאות יוצרת מתחים רבים.

הדרך הפשוטה והמהירה לבדוק את נאמנותו של בן זוג היא באמצעות בדיקת פוליגרף, אך לא תמיד מורכבות המצב מאפשרת זאת. מעבר לכך, על מנת לערוך בדיקת פוליגרף נדרשת הסכמתו המפורשת של הצד שאמור להבדק.

ללא הסכמה לביצוע בדיקת פוליגרף, כמובן שלא ניתן לערוך בדיקה כאמור.

לעיתים עולה הצורך לחקור ולבדוק את נאמנותו של בן הזוג מבלי שהוא ידע שחושדים בו, שירותי חקירות בכיסוי ומעקב סמוי עשויים להיות פיתרון מתאים במצב זה.

כמו כן, אם ישנה כוונה לפרק את הזוגיות ולהתגרש, יידרשו ראיות קבילות בבית המשפט ותוצאותיה של בדיקת פוליגרף לא יוכלו להוות ראיה לבגידה.

מדובר בדוגמאות ספורות למקרים בהם אדם ייעזר בשירותיו של משרד חקירות, כאשר למעשה, בכל מקרה בו יש צורך לחקור את האמת, להשיג ראיות או לאתר מידע – שירותי חקירות מקצועיים יוכלו לסייע לכם להשיג את מבוקשכם.

‏2 תגובות

  1. […] שאדם נדרש לאסוף מידע אודות אדם אחר, ניתן להעסיק משרד חקירות ולבצע מעקבים שיתעדו את סדר יומו של הצד השני. מעקבים […]  2. […] רחבה של לקוחות, בהם: גופים עסקיים, חברות ביטוח, משרדי חקירות פרטיות ואנשים […]השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.