בית משפטי חופשי ועצמאי – זכויות אדם, חוקים, פרשנויות משפטיות ומבחר דעות של עורכי דין בארץ ובעולם

איתור כתובת ופרטים אישיים – איתור לפי מספר טלפון

לא מצליחים למצוא לבד? לפעמים צריך אנשי מקצוע גם בשביל איתור מוצלח… רבים המקרים בהם אנחנו מחפשים מידע או אדם ולא מצליחים למצוא לבד את מבוקשינו. לעיתים אנו מתייעצים עם חברים או קרובים, מבקשים עצה טובה והכל בשביל להשיג את המידע הדרוש. במקרים מסויימים אנחנו מחפשים אחר מידע נדיר או קשה להשגה ובמקרים אחרים אנחנו מחפשים אדם שנעלם מאלף ואחת סיבות. כשהתנאים אינם אידיאליים, אפילו איתור פשוט לכאורה יכול להפוך לסיוט ואז אין ברירה, אלה לפנות אל מקצוענים.

כמו בכל תחום אחר, גם בהשגת מידע או איתור כתובת של אדם שעקבותיו אבדו, גם לאלה יש אנשי מקצוע מיומנים שיוכלו לסייע לנו. על פי רוב, פניה אל משרד חקירות מקצועי תוכל לסייע לנו להתמודד עם החוסר במידע ולאתר בדיוק את הפרטים החסרים לנו.

לצורך איתור כתובת מקצועי, בתשלום, ניתן לפנות לטלפון: 03-5446363 (משרד חקירות פרטיות)

מתי צריך לאתר מידע או פרטים אישיים באמצעות חוקר פרטי?

במדינת ישראל כמו במדינות רבות בעולם אנשים חייבים כסף לאחרים מסיבות פרטיות או מסיבות אישיות. השאלה אינה "מדוע חייבים כסף" אלה מדוע לא משלמים את החוב ועושים כל מאמץ על מנת להתחמק מהחוב…

למרבה הצער, בלי חוב רבים מעדיפים להסתתר, להחליף כתובת, לנתק מספר טלפון מוכר ולעשות שימוש במספרי טלפון משתנים, שאינם רשומים על שמם, להתריע הפני קרובי משפחה לבל ישתפו פעולה עם חוקרים, על אף שימוש מתוחכם בסיפורי כיסוי ועוד! הכל במטרה להעלם ולהתחמק מתשלום חובות כספיים.

במקרים רבים אותם בעלי חוב מתחמקים מכמה נושים, פשוט בגלל שאין להם כסף ו/או רצון להתמודד מול הליכי הוצאה לפועל או תביעות משפטיות וסוללת עורכי דין עקשנים, שעושים הכל על מנת להקשות על חייהם בנסיון לגבות את החוב שנצבר.

אותם חייבים הפכו למיומנים במלאכת ההתחמקות האין סופית והנושה המסכן, למרות שעושה מאמצים רבים לצרכי איתור כתובת עדכנית של החייב, נשאר במקרים רבים בלי כסף ובלי יכולת לאתר את החייב.

איתור כתובת לפי מספר טלפון כי לא הכל אבוד

במקרים אחרים לדוגמא, אנחנו מחפשים חבר ילדות או מכר משכבר הימים וכל שיש ברשותינו הוא מספר טלפון שאינו זמין.

האם ניתן לבצע איתור לפי מספר טלפון? התשובה הנה חיובית ברוב המקרים. פניה אל משרד חקירות ומסירתו של מספר טלפון סלולרי או קווי (בזק, הוט או טלפון קווי אחר) תוכל לאפשר לחוקרים לבצע מספר פעולת חקירה, שמטרתן: איתור כתובת לפי מספר טלפון.

במקרים רבים ולמעשה כמעט בכל מקרה, ניתן יהיה תוך כמה ימים ספורים לאתר את כתובתו של בעל הטלפון.

יש לך פרטים אישיים חלקיים בלבד?

דוגמא שלישית, כאשר אנו נמצאים בסכסוך משפטי עם אדם כלשהו, מסיבות כאלה ואחרות, עולה הצורך בהגשת עותק מכתב התביעה והזמנה לדיון משפטי לנתבע. בשפה המשפטית זה נקרא מסירה אישית לידי הנתבע. אך מה עושה אדם / תובע, שיודע רק את שמו הפרטי ושם משפחתו של הנתבע? ומה במקרה שיש גם מספר תעודת זהות אך אין כתובת?

שוב, במקרים כאלה שבהם קיימים ברשותך מספר פרטים אישיים לא מלאים של אדם, ניתן לפנות אל משרד חקירות על מנת לבצע איתור כתובת לפי פרטים אישיים, הגם שאינם מלאים.

איך משרדי חקירות מבצעים איתורים מוצלחים?

כמו שכתבנו בהתחלה, כמעט כמו בכל תחום אחר בחיים, כל אחד טוב ומקצועי בתחום שלו. חוקרים פרטיים המועסקים במשרדי חקירות מקצועיים עוסקים במשך שנים באיסוף מידע באמצעות שיטות חקירה שונות ומשונות.

במדינת ישראל, חוקר פרטי אינו מקבל פריבילגיות חוקיות ולמעשה אינו בר סמכות לצורך איסוף מידע ופרטים אישיים ועסקיים. לצורך כך, חייב החוקר הפרטי לסגל לעצמו שיטות חקירה בכיסוי ואיסוף מידע במסווה. מה זה אומר?

במקרים רבים עשוי חוקר פרטי לפנות אל נחקר בכיסוי מוחלט, ללא ידיעתו של הנחקר את מטרת הפניה. חוקרים מקצועיים יכולים לפתח שיחה מאתגרת ומעניינת כמעט עם כל אדם, במהלכה ידובבו אותו למסור פרטי אינפורמציה חשובים גם בלי שהנחקר ידע את מטרתה האמיתית של אותה שיחה.

חוקר פרטי מקצועי יודע לגרום לאנשים לדבר והרבה, בלי שיוכלו לשים לב למטרותיו האמיתיות, לזהותו ולנושא האמיתי של השיחה.

בשיטה זאת ניתן לאתר אנשים בקלות רבה יחסית. חישבו על כך שאם לא נצליח לאתר את הכתובת הפרטית שלך או את מספר הטלפון החסוי שלך, לבטח נצליח לאתר קרוב משפחה או חבר המכיר אותך היטב.

שהרי לכל אחד יש משפחה, חברים, מקום עבודה, עבר צבאי, מוסד לימודים שעבר דרכו ועוד. משרדי חקירות וחוקרים פרטיים הפועלים באמצעותם יודעים ללקט שבבי אינפורמציה, ובאמצעותם לבנות פאזל ולהרכיב תמונה מלאה.

כמה עולה איתור כתובת של אדם? איך קובעים את המחיר לאיתור?

גם אלה שאלות שהתשובות עליהן תלויות בכמה גורמים אוביקטיביים. כפי שרובכם לבטח יודעים, שוק החקירות הפרטיות בישראל הנו שוק חופשי לתחרות ומכאן שכל משרד חקירות וכל חוקר פרטי רשאים לקבוע את התעריף שלהם לצרכי איתור כתובת, איתור לפי מספר טלפון, איתור פרטים אישיים או איתורים של מידע מכל סוג אחר.

הקו המנחה הנו שעלותו של איתור מכל סוג כרוכה בדרך כלל בהיקף העבודה אותה יש להשקיע לצורך הצלחה ומציאת המידע הדרוש ללקוח. ישנם כאמור מקרים פשוטים יחסית, בהם יש להשקיע כמה שעות עבודה במקרה הגרוע ואז עלותו של איתור שיגרתי אינה גבוהה ולא תעלה על כמה מאות שקלים.

מאידך, ישנם מקרים מורכבים וקשים במיוחד, של בעלי חוב המסתתרים מאימת כמה עשרות נושים וחובם הכספי נעמד במיליוני שקלים.

במקרים כאלה החייבים נוהגים להחליף כתובות מגורים מידי שבוע, לברוח מישראל, לזייף את זהותם ולנהוג בשיטות התחמקות רבות אחרות.

איתור של אדם שאינו רוצה להמצא אינו משימה קלה כלל ועיקר ועלותו יכולה להתחיל מכמה אלפי שקלים ולהסתיים בהוצאות גבוהות הרבה יותר – כל מקרה לגופו.

אז מה עושים לצורך איתור כתובת של אדם שנעלם?

ההתחלה צריכה להיות בטלפון אל משרד חקירות פרטיות או שניים. בקשו לשוחח עם איש מקצוע, חוקר פרטי, שיקשיב למקרה הפרטי שלכם ויסביר מה ניתן לעשות על מנת למצוא את מי שאתם מחפשים.

חשוב כי במהלך השיחה עם החוקר תמסרו לו את כל המידע שברשותכם, שאחרת לא תקבלו תשובות מדוייקות. איתור כתובת או טלפון של אדם שנעלם תלוי במקרים רבים בפרטי מידע קטנים שברשותכם.

לאחר השיחה עם משרד החקירות תוכלו לקבל הערכת מחיר מדוייקת לגבי אפשרויות איתורו של האדם שאתם מחפשים. מכאן הכדור עובר אליכם ותוכלו לקבל החלטה מושכלת האם לשכור את שירותיו של משרד חקירות לצורך איתור כתובתו של מי שנעלם.

לפניות ואיתורי כתובות ומידע באמצעות משרד חקירות ליחצו: איתור כתובת

‏156 תגובות

 1. קרן ב- 5 בספטמבר 2011 בשעה 9:48

  מעוניינת במספר טלפון של רמי שפן המתגורר בכתובת דוד בלוך 12 ת"א. ת.ז 005244702
  אודה לעזרתכם.

  תודה מראש. 2. ניר ב- 6 בספטמבר 2011 בשעה 13:08

  אפשר למצוא פרטים על מי שחיפש אותי אצלכם באתר? 3. אני זאת ב- 6 בספטמבר 2011 בשעה 16:36

  האם כל הבקשות פה נענות ? האם התשובה היא בתשלום ?
  יש לי חברה שמוטרדת בטלפון הגישה תלונה במשטרה שנסגרה בערך שנייה לאחר מכן מחוסר עניין לציבור ( כנראה שהשוטרים מהווים את הציבור במקרה הזה ) יש לה את מספר הטלפון , אותו גם מסרה למשטרה אבל אין לה כסף לחוקר פרטי וכד'
  האם למישהו יש עצה ? 4. osnat ב- 14 בספטמבר 2011 בשעה 9:35

  אבקש בכל לשון של בקשה לאתר את בעל המס' הזה שמטריד אותי ושולח לי הודעות מאוד שטניות 0575185568 בדחיפות 5. […] נדרש". מנהלי התיקים לא בדיוק עשו מאמץ מיוחד לצורך איתור […]השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.